ul.Kozielska 80, Gliwice
9:00-21:00 Mon-Sat
Call: 883-882-530
882-164-545
9:00-21:00 Mon-Sat
ul.Kozielska 80, Gliwice

Modelowanie sylwetki

Modelujemy sylwetkę przy użyciu najnowszych technologii. Zapraszamy do skorzystania z rewolucyjnych zabiegów Karboksyterapii czy I-Lipo Laseru na cellulit,. Polecamy również zabiegi wyszczuplające takie jak endermomasaż, kurację bańką chińską czy body wrapping, które wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Niezwykle pomocne w walce z redukcją tkanki tłuszczowej, brakiem jędrności czy cellulitem i rozstępami będą zabiegi mezoterapii igłowej. Z nami szybko i skutecznie pozbędziesz się cellulitu i wyszczuplisz sylwetkę. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o siebie zapraszamy do skorzystania z usług naszego dietetyka. Ciesz się piękną i zgrabną sylwetką.

Chcesz poznać cenę takiego zabiegu?

Ekspresowe zabiegi wyszczuplająco-modelujące przy użyciu bandaży włoskiej marki AROSHA.

Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry. W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni rodzaj bandaży.

Przebieg zabiegu:

 • peeling suchy, mechaniczny lub chemiczny
 • owinięcie ciała bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi
 • 30 – minutowy seans w saunie IR z bandażami (lub opcjonalnie zastosowanie bodywrappingu)
 • zdjęcie bandaży i wykonanie masażu kremem ujędrniającym lub antycellulitowym

Pojedynczym zabiegiem mogą być objęte następujące partie: Brzuch, Uda, Pośladki/Łydki, Uda, Pośladki/Ramiona, Brzuch/Biust

Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Wskazane jest także stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.

PERFECT BODY

Intensywna regeneracja wybranych partii ciała pielęgnująca skórę z rozstępami i bliznami. Zastosowane składniki aktywne: Trójpeptyd – 1, zielone algi oraz BIOGEN PLANT Extract wspierają odnowę tkanki, pobudzają biomechaniczne właściwości skóry, stymulują syntezę kolagenu oraz aktywizują mikrokrążenie w skórze. Zabieg przywraca skórze sprężystość, miękkość i gładkość, łagodzi obraz istniejących rozstępów i zapobiega powstawaniu nowych oraz intensywnie regeneruje skórę z bliznami.

Przebieg zabiegu:

 • peeling mechaniczny z wyciągiem z komórek macierzystych
 • maska
 • masaż ujędrniający

Polecany przed zajściem w ciążę, jako pielęgnacja zapobiegająca powstawaniu rozstępów oraz do intensywnej pielęgnacji podczas ciąży, od 3 miesiąca.

Intensywna pielęgnacja partii ciała objętych cellulitem, pozwalająca zredukować złogi tłuszczu, wzmocnić tkankę oraz przywrócić skórze gładkość i jednolitą strukturę. Zabieg opiera się na zastosowaniu kompleksu 3D składników aktywnych. Heksapeptyd – 39 spowalnia procesy dojrzewania komórek tłuszczowych i ogranicza gromadzenie się tłuszczu. Kofeina redukuje złogi tłuszczu w komórkach i przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych. Forskolina przyspiesza procesy usuwania wolnych kwasów tłuszczowych oraz nadmiaru limfy. Pozostałe składniki wzmacniają tkankę, nadają skórze elastyczność i zapewniają niezbędną dawkę wilgoci. Efektem jest widocznie gładsza skóra bez nierówności i wzmocniona tkanka. Drenujący i antycellulitowy masaż wspomaga działanie kosmetyków, a także przyspiesza ich wchłanianie.

Przebieg zabiegu:

 • peeling mechaniczny z wyciągiem z komórek macierzystych
 • masaż antycellulitowy
 • BABOR FLUID – ampułka (opcjonalnie, za dopłatą 40 zł)
 • krem antycellulitowy

Karboksyterapia to metoda leczenia uznawana przez wielu ekspertów za jednej z największych przełomów w medycynie i kosmetologii. Polega ona na leczeniu dwutlenkiem węgla, nazywanym często „cudownym gazem”. Karboksyterapia jest całkowicie bezpieczna i mało inwazyjna. Została również sprawdzona klicznie, dzięki czemu zdobywa zaufania coraz większej ilości osób, które niezwykle zadowolone są z efektów jej działania.

LOKALNE AKUMULACJE TŁUSZCZU I CELLULITU

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Karboksyterapia otłuszczeń i cellulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, ale nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

Łączy w sobie mechaniczny oraz chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu powoduje wygładzenie powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje:

 •     Redukcja cellulitu 1 zabieg na 7-10 dni (ok.8 zabiegów)
 •     Redukcja tkanki tłuszczowej 2-3 zabiegi tygodniowo (ok.12 zabiegów)

Podczas pracy podawane są niewielkie ilości gazu pod małym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować tkanki w bezpieczny sposób. Zabiegi w Glamour Day Spa wykonywane są na urządzeniu Carboxytherapy™ Dual MC2 – jedynym urządzeniu na rynku kosmetologicznym posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!

Wykonywanie zabiegów przez nieprzeszkolony personel oraz na sprzęcie nie posiadającym odpowiednich certyfikatów jest niebezpieczne!

Phone
<a href="tel:883 882 530">883-882-530</a><br /> <a href="tel:882 164 545">882-164-545</a>
Address
ul.Kozielska 80, Gliwice
Email
recepcja@glamourdayspa.pl
// google remarketing tag RAFI poczatek // google remarketing tag RAFI koniec