ul.Kozielska 80, Gliwice
9:00-21:00 Mon-Sat
Call: 883-882-530
882-164-545
9:00-21:00 Mon-Sat
ul.Kozielska 80, Gliwice

Modelowanie sylwetki

Modelujemy sylwetkę przy użyciu najnowszych technologii. Zapraszamy do skorzystania z rewolucyjnych zabiegów Karboksyterapii czy I-Lipo Laseru na cellulit,. Polecamy również zabiegi wyszczuplające takie jak endermomasaż, kurację bańką chińską czy body wrapping, które wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Niezwykle pomocne w walce z redukcją tkanki tłuszczowej, brakiem jędrności czy cellulitem i rozstępami będą zabiegi mezoterapii igłowej. Z nami szybko i skutecznie pozbędziesz się cellulitu i wyszczuplisz sylwetkę. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o siebie zapraszamy do skorzystania z usług naszego dietetyka. Ciesz się piękną i zgrabną sylwetką.

Chcesz poznać cenę takiego zabiegu?

Ekspresowe zabiegi wyszczuplająco-modelujące przy użyciu bandaży włoskiej marki AROSHA.

Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry. W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni rodzaj bandaży.

Przebieg zabiegu:

 • peeling suchy, mechaniczny lub chemiczny
 • owinięcie ciała bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi
 • 30 – minutowy seans w saunie IR z bandażami (lub opcjonalnie zastosowanie bodywrappingu)
 • zdjęcie bandaży i wykonanie masażu kremem ujędrniającym lub antycellulitowym

Pojedynczym zabiegiem mogą być objęte następujące partie: Brzuch, Uda, Pośladki/Łydki, Uda, Pośladki/Ramiona, Brzuch/Biust

Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 8 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Wskazane jest także stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej polegającej na 3 minutowym suchym peelingu szczotką Arosha oraz stosowanie balsamu o właściwościach ujędrniających lub redukujących cellulit.

ICOONE® to technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

Czym jest ICOONE®

ICOONE®

to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

Karboksyterapia to metoda leczenia uznawana przez wielu ekspertów za jednej z największych przełomów w medycynie i kosmetologii. Polega ona na leczeniu dwutlenkiem węgla, nazywanym często „cudownym gazem”. Karboksyterapia jest całkowicie bezpieczna i mało inwazyjna. Została również sprawdzona klicznie, dzięki czemu zdobywa zaufania coraz większej ilości osób, które niezwykle zadowolone są z efektów jej działania.

LOKALNE AKUMULACJE TŁUSZCZU I CELLULITU

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Karboksyterapia otłuszczeń i cellulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, ale nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

Łączy w sobie mechaniczny oraz chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu powoduje wygładzenie powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje:

 •     Redukcja cellulitu 1 zabieg na 7-10 dni (ok.8 zabiegów)
 •     Redukcja tkanki tłuszczowej 2-3 zabiegi tygodniowo (ok.12 zabiegów)

Podczas pracy podawane są niewielkie ilości gazu pod małym ciśnieniem. Odpowiednio dobrane parametry mają za zadanie zastymulować tkanki w bezpieczny sposób. Zabiegi w Glamour Day Spa wykonywane są na urządzeniu Carboxytherapy™ Dual MC2 – jedynym urządzeniu na rynku kosmetologicznym posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!

Wykonywanie zabiegów przez nieprzeszkolony personel oraz na sprzęcie nie posiadającym odpowiednich certyfikatów jest niebezpieczne!

Phone
<a href="tel:883 882 530">883-882-530</a><br /> <a href="tel:882 164 545">882-164-545</a>
Address
ul.Kozielska 80, Gliwice
Email
recepcja@glamourdayspa.pl
// google remarketing tag RAFI poczatek // google remarketing tag RAFI koniec