Bony podarunkowe – Day Spa Gliwice

logo symbol
logo symbol

Spraw radość bliskiej Ci osobie dając jej w prezencie niezapomniane chwile piękna i relaksu, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Wszystkie bony mają formę gotowego ekskluzywnego prezentu. każdy bon jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia. Możesz kupić bon na dowolny zabieg z oferty lub bon wartościowy – przeznaczoną kwotę obdarowana osoba może wykorzystać na dowolne zabiegi.

Aby zakupić bon podarunkowy, odwiedź nas na ul. Kozielskiej 80 w Gliwicach. Zależy Ci na czasie? Nasze bony możesz mieć już w kilka chwil – zamów dostawę prezentu w formie elektronicznej, a otrzymasz go dosłownie w kilka chwil od zakupu wprost na skrzynkę e-mail.

ZASADY SPRZEDAŻY BONÓW PODARUNKOWYCH – Day Spa Gliwice

 • Bony Podarunkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.
 • Bony Podarunkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę lub na wybrane usługi lub pakiety usług.
 • Bony Podarunkowe mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne.
 • Bony Podarunkowe można nabyć w Glamour Day Spa. Nabycie bonów w salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.
 • Bony można zakupić także drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: recepcja@glamourdayspa.pl
 • Za Bony Podarunkowe zamówione telefonicznie lub drogą elektroniczną przyjmujemy płatność przelewem.
 • Bony Podarunkowe zamówione drogą meilową lub telefoniczną wysyłamy jako list polecony przez Pocztę Polską wysłany na wskazany adres przez Kupującego lub w formie PDF wysłany na wskazany adres e-mail przez Kupującego.

OFERTA DLA FIRM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm Glamour Day Spa przygotowała specjalną ofertę – bony podarunkowe. Bony Podarunkowe do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla pracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz klientów. To doskonały sposób nagradzania i motywowania zarówno pracowników jak i odbiorców produktów i usług. Każdy bon jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia.

Oferowane przez nas bony podarunkowe SPA wykorzystywane są m.in. jako:
⦁ element wsparcia sprzedaży w promocyjnych kampaniach sprzedażowych (jako gratisowy bonus/prezent dodawany do zakupionego produktu),
⦁ nagrody i prezenty w punktowych programach lojalnościowych,
⦁ nagrody i prezenty dla pracowników i kontrahentów za doskonałe wyniki sprzedażowe,
⦁ firmowe prezenty okolicznościowe i nagrody w konkursach,
⦁ podarunkowe bony świąteczne dla pracowników (pozapłacowe elementy wynagradzania finansowane z zakładowych funduszy socjalnych).

Podmiotom zainteresowanym zakupem Bonów Podarunkowych dla pracowników i kontrahentów oferujemy liczne korzyści:
⦁ bogatą ofertę bonów wartościowych, pakietowych i usługowych,
⦁ możliwość skomponowania indywidualnych dedykowanych pakietów usług realizowanych w Glamour Day Spa,
⦁ możliwość dodania do bonu upominku np. w formie zestawu kosmetyków,
⦁ atrakcyjny system rabatowy.

Dla stałych Klientów oferujemy korzystne zniżki i indywidualnie negocjowane ceny usług. Przy większych zamówieniach zbiorczych prosimy o kontakt w celu indywidualnego uzgodnienia oferty. Odpowiemy na wszelkie pytania i prośby. Na nasze usługi wystawiamy Faktury Vat.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BONÓW PODARUNKOWYCH 

 • Bony Podarunkowe upoważniają do skorzystania z usług w Glamour Day Spa zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu Podarunkowego. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie https://www.moment.pl/s/glamour-day-spa oprócz zabiegów wykonywanych przez Osoby Współpracujące. Aktualny cennik i oferta zabiegów dostępna jest na stronie https://www.moment.pl/s/glamour-day-spa
 • Bony Podarunkowe są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu Podarunkowego, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.
 • Bon Podarunkowy można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
 • W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 883 882 530 lub 882 164 545. Wszelkie zmiany w terminach realizacji Bonu Podarunkowego mogą być dokonywane najpóźniej dobę przed umówioną wizytą. W innym przypadku Bon Podarunkowy traci połowę swojej wartości.
 • Bon Podarunkowy zostaje unieważniony, w przypadku braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście na 24h przed umówioną wizytą, bądź nie przyjście na wizytę.
 • Bon Podarunkowy może być wykorzystany tylko jeden raz.
 • Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Podarunkowy.
 • Bon Podarunkowy należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 • Bony Podarunkowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów Podarunkowych, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 • Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu Podarunkowego jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu Podarunkowego.
 • Bony Podarunkowe imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
 • Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług nie można wymienić na inne usługi z oferty Glamour Day Spa.
 • Bony Podarunkowe wartościowe uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów, za wyjątkiem zakupu kosmetyków detalicznych i zabiegów wykonywanych przez Osoby Współpracujące.
 • W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Podarunkowego, Glamour Day Spa nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.