Zespół

logo symbol
Właściciel Glamour Day Spa, Kosmetolog​

Natalia Wroblowska

Właściciel Glamour Day Spa, Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu rozbudowała kończąc kierunek Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Szeroką wiedzą z zakresu kosmetologii popartą doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży beauty zapewnia bezpieczeństwo i efektywność nowych procedur kosmetologicznych wprowadzanych do oferty Glamour Day Spa. Dążenie do poznania i zrozumienia oczekiwań Klienta umożliwia jej przygotowanie prawidłowego i optymalnego planu postępowania dermo-kosmetologicznego oraz holistyczną opiekę nad Klientem. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

logo symbol

Rafał Wroblowski

Właściciel Glamour Day Spa, Manager

Osoba z kilkuletnim doświadczeniem w dziale obsługi klienta. W Glamour Day Spa odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z Klientem i planowanie wizyt. Zgodnie z oczekiwaniami chętnie przygotuje dogodny dla każdego harmonogram konsultacji i wizyt. Czuwa również nad zarządzaniem czasu pracy personelu. Doskonała znajomość marki i doświadczenie zawodowe pozwalają jemu prawidłowo kierować działem recepcji i profesjonalnie opiekować się Klientami. Troska o Ich zadowolenie jest dla niego priorytetem. Zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia.

Właściciel Glamour Day Spa, Manager​
logo symbol
Kosmetolog​

Agata Guźniczak

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kilkuletnie doświadczenie w branży kosmetycznej oraz zdobyte umiejętności pozwalają na kompleksowe podejście do klienta. Podczas wykonywania zabiegów przywiązuje dużą uwagę do odpowiedniej atmosfery, wprowadzając klienta w stan relaksu. Jej największą pasją są zabiegi pielęgnacyjne i estetyczne twarzy. Umiejętność diagnozowania problemów skórnych oraz zaplanowanie skutecznego programu zabiegowego skutkuje dobrymi efektami zabiegów i zadowoleniem klientów.

logo symbol

Magdalena Najewska

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem, które w połączeniu z odpowiednią wiedzą z zakresu kosmetologii sprawiają, że klienci mają do Niej szczególne zaufanie. Posiada rzadko spotykaną umiejętność zdiagnozowanie i zaplanowanie skutecznego programu zabiegów z zakresu kosmetologii upiększającej i pielęgnacyjnej, co Klienci w szczególności doceniają.

Kosmetolog​
logo symbol
Fizjoterapeuta, Masażysta, Terapeuta SPA&Wellness​

Manuela Gruntowska

Fizjoterapeuta, Masażysta, Terapeuta SPA&Wellness

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła cykl kursów z zakresu masażu uzyskując dyplom „Terapeuta SPA&Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach, kursach i szkoleniach. Jest osobą emanującą ciepłem, wewnętrzną harmonią i spokojem. Dba o to, aby masaże i zabiegi przez nią wykonywane były nie tylko ucztą dla ciała, ale także, a może przede wszystkim dla ducha. Swoją pracę wykonuje ze 100 % zaangażowaniem, troszcząc się o to, aby każdy Klient opuszczający nasze Day Spa czuł się zadowolony i zrelaksowany.

logo symbol

Dominika Mazur

Kosmetolog

Absolwentka studiów licencjackich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Jej pasją jest kosmetologia pielęgnacyjna, aparaturowa oraz odnowa biologiczna, do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i zamiłowaniem. Szczególnie interesuje się kosmetologią holistyczną, która przynosi niezwykle satysfakcjonujące efekty terapii, dobieranej indywidualnie do potrzeb i preferencji Klienta. Pozytywne efekty pracy są motywacją do dalszego rozwoju zawodowego.   

logo symbol
Kosmetolog

Monika Krupa

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia w Medycynie Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych na twarz oraz ciało, a także masażach relaksacyjnych. Szeroka wiedza, pasja oraz liczne szkolenia z zakresu kosmetologii pozwalają, w dbałości o każdy szczegół, na dobranie indywidualnych zabiegów i programów dopasowanych do potrzeb skóry, w taki sposób aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne poprawy jakości skóry i modelowania sylwetki. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.  

logo symbol

Sara Durlow

Manager, opiekun Klienta

Zawsze chętnie pomoże oraz postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania, tak aby odpowiednio dobrać dla Klientów zabiegi dostosowane zarówno do potrzeb jak i oczekiwań.   
 
logo symbol

Osoby współpracujące z Glamour Day Spa

lek. dent. Agnieszka Gabryś

lekarz medycyny estetycznej

Diana Bodach - Zielińska

linergistka

Ewelina Kot

stylistka rzęs

Jowita Barcz

wizażystka

Centrum Dietetyczne Natur House

dietetyk

Karol Bukowski

fizjoterapeuta