...

Zespół

Właściciel Glamour Day Spa, Kosmetolog​

Natalia Wroblowska

Właściciel Glamour Day Spa, Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu rozbudowała kończąc kierunek Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Szeroką wiedzą z zakresu kosmetologii popartą doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży beauty zapewnia bezpieczeństwo i efektywność nowych procedur kosmetologicznych wprowadzanych do oferty Glamour Day Spa. Dążenie do poznania i zrozumienia oczekiwań Klienta umożliwia jej przygotowanie prawidłowego i optymalnego planu postępowania dermo-kosmetologicznego oraz holistyczną opiekę nad Klientem. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Rafał Wroblowski

Właściciel Glamour Day Spa, Manager

Osoba z kilkuletnim doświadczeniem w dziale obsługi klienta. W Glamour Day Spa odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z Klientem i planowanie wizyt. Zgodnie z oczekiwaniami chętnie przygotuje dogodny dla każdego harmonogram konsultacji i wizyt. Czuwa również nad zarządzaniem czasu pracy personelu. Doskonała znajomość marki i doświadczenie zawodowe pozwalają jemu prawidłowo kierować działem recepcji i profesjonalnie opiekować się Klientami. Troska o Ich zadowolenie jest dla niego priorytetem. Zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia.

Właściciel Glamour Day Spa, Manager​
Kosmetolog​

Agata Guźniczak

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kilkuletnie doświadczenie w branży kosmetycznej oraz zdobyte umiejętności pozwalają na kompleksowe podejście do klienta. Podczas wykonywania zabiegów przywiązuje dużą uwagę do odpowiedniej atmosfery, wprowadzając klienta w stan relaksu. Jej największą pasją są zabiegi pielęgnacyjne i estetyczne twarzy. Umiejętność diagnozowania problemów skórnych oraz zaplanowanie skutecznego programu zabiegowego skutkuje dobrymi efektami zabiegów i zadowoleniem klientów.

Magdalena Najewska

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Swoją pracę wykonuje z nieskrywaną przyjemnością i zaangażowaniem, które w połączeniu z odpowiednią wiedzą z zakresu kosmetologii sprawiają, że klienci mają do Niej szczególne zaufanie. Posiada rzadko spotykaną umiejętność zdiagnozowanie i zaplanowanie skutecznego programu zabiegów z zakresu kosmetologii upiększającej i pielęgnacyjnej, co Klienci w szczególności doceniają.

Kosmetolog​
Fizjoterapeuta, Masażysta, Terapeuta SPA&Wellness​

Manuela Gruntowska

Fizjoterapeuta, Masażysta, Terapeuta SPA&Wellness;

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła cykl kursów z zakresu masażu uzyskując dyplom „Terapeuta SPA&Wellness o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach, kursach i szkoleniach. Jest osobą emanującą ciepłem, wewnętrzną harmonią i spokojem. Dba o to, aby masaże i zabiegi przez nią wykonywane były nie tylko ucztą dla ciała, ale także, a może przede wszystkim dla ducha. Swoją pracę wykonuje ze 100 % zaangażowaniem, troszcząc się o to, aby każdy Klient opuszczający nasze Day Spa czuł się zadowolony i zrelaksowany.

Monika Drobina - Chrośnik

Masażysta

Absolwentka Szkoły Medycznej o kierunku technik masażysta. Swoje doświadczenie w zawodzie zdobyła pracując w placówkach zdrowia, salonach kosmetycznych i SPA. Pracowała ze sportowcami oraz pomagała osobom niepełnosprawnym. Jej specjalnością jest masaż leczniczy, a celem niesienie ulgi obolałym, zmęczonym i zestresowanym mięśniom. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Rozszerza gamę wykonywanych masaży aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Jest osobą ciepłą, pozytywną i empatyczną. Jej indywidualne podejście do klienta sprawia, że każdy klient Glamour Day Spa czuje się wyjątkowo i do nas wraca.

Kosmetolog

Monika Krupa

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia w Medycynie Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych na twarz oraz ciało, a także masażach relaksacyjnych. Szeroka wiedza, pasja oraz liczne szkolenia z zakresu kosmetologii pozwalają, w dbałości o każdy szczegół, na dobranie indywidualnych zabiegów i programów dopasowanych do potrzeb skóry, w taki sposób aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne poprawy jakości skóry i modelowania sylwetki. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.  

Sara Durlow

Manager, opiekun Klienta

Zawsze chętnie pomoże oraz postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania, tak aby odpowiednio dobrać dla Klientów zabiegi dostosowane zarówno do potrzeb jak i oczekiwań.   
 

Osoby współpracujące z Glamour Day Spa

mgr Nicoletta Wiśniewska

mgr pielęgniarstwa spec. anestezjolog i intensywna terapia
zabiegi medycyny estetycznej

Diana Bodach - Zielińska

linergistka

Ewelina Kot

stylistka rzęs

Jowita Barcz

wizażystka

Centrum Dietetyczne Natur House

dietetyk